نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار برگزار شد.

نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار برگزار شد.

معاون روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: جلسه هم اندیشی کارشناسان روابط کار گلستان در مردادماه سال 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی با اشاره به اهمیت و نقش روابط کار گفت: حوزه روابط کار به لحاظ ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و حق الناس بسیار مهم و حساس بوده و یکی از اساسی ترین وظایف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، تنظیم روابط کارگری و کارفرمایی و نظارت بر اجرای صحیح قانون کار می باشد و اجرای این وظیفه مهم بر عهده کارشناسان روابط کار است.

وی افزود: این گردهمایی می تواند به هماهنگی و همسو شدن جهت ارتقای سطح دانش و تجربیات کارشناسان روابط کار کمک کند.

در ادامه سعید دنکوب مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار استان با اشاره به حساسیت شغلی کارشناسان روابط کار گفت: از آنجایی که حفظ صیانت از اشتغال از مهمترین وظایف وزارت تعاون کار می باشد، بررسی دادخواستهای مطروحه با دقت و حساسیت بیشتری لحاظ گردد.

وی یادآور شد: زمان رسیدگی به پرونده ها به حداقل رسیده و جهت اعمال رای برتر و عادلانه، کارشناسان این حوزه تسلط کامل به قوانین و مقررات و بخشنامه های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی داشته باشند.

در بخش دیگری از این جلسه فاطمه خندان دل رئیس روابط کار گلستان عملکرد سه ماهه سال 96 مراجع حل اختلاف را بررسی و نقاط ضعف و قوت آن را متذکر شدند.

وی در ادامه بمنظور ایجاد وحدت رویه در رسیدگی به دادخواستهای واصله در حوزه روابط کار و رفع  ابهامات احتمالی در خصوص آئین دادرسی کار و تجزیه و تحلیل دستورالعملهای ابلاغی به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار برگزار شد.

نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار برگزار شد.

نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار برگزار شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: