ثبت نام 551 تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر

ثبت نام 551 تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر

رییس اداره توسعه تعاونی ها اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از ثبت نام 551 شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر سال 96 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سید علی حسینی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر سال 96 گفت: امسال 551 شرک تعاونی در این دوره از جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام کردند که نسبت به سال گذشته 15 درصد رشد داشته است.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ تعاون عنوان کرد و افزود: به منظور شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و در جهت فراهم نمودن زمینه های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی، دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر در شهریور ماه و همزمان با هفته تعاون برگزار می گردد.

رییس اداره توسعه تعاونی ها اداره کل تعاون کار گلستان با تاکید بر اینکه داوری و انتخاب تعاونی برتر پس از مرحله استانی، در ستاد مرکزی جشنواره و در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام می گیرد،خاطرنشان کرد: تعاونی ها بر اساس عملکردشان در موضوعات مختلف از جمله رعایت الزامات قانونی مرتبط با هر گرایش و نیز شاخص های عمومی و اختصاصی بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرند.

وی در ادامه بیان کرد: شرکت های تعاونی در شهرستان گرگان و علی آباد با 104 و 103 تعاونی بیشترین مشارکت و شهرستان های رامیان، مراوه تپه و ترکمن کمترین تعداد تعاونی ثبت نامی در جشنواره را به خود اختصاص دادند.

حسینی با اشاره به 21 گرایش موجود در جشنواره، عنوان کرد: بیشترین آمار ثبت نام در گرایش های خدماتی، صنعتی و کشاورزی با 144، 129 و 104 تعاونی و کمترین میزان ثبت نام نیز مربوط به تعاونی های فراگیرملی و سهامی عام می باشد.

لازم به ذکر است در استان گلستان بیش از 11 هزار تعاونی به ثبت رسیده است.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: