مدیرکل تعاون کار گلستان: عدم آگاهی والدین از فضای مجازی، خود یک آسیب است.

مدیرکل تعاون کار گلستان: عدم آگاهی والدین از فضای مجازی، خود یک آسیب است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره روند شتابان استفاده جوانان و نوجوانان از فضای مجازی، گفت: عدم آگاهی والدین از فضای مجازی، خود یک آسیب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی در کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه فضای مجازی، در جمع معلمان، دبیران و کارکنان ادارات آموزش و پرورش گفت: فضای مجازی یکی از موضوعات مهم دنیای امروز است و جامعه ما نیز به دلیل عدم اطلاع از فرهنگ استفاده از آن متحمل آسیب های فراوانی شده است.

وی با اشاره به ضرورت آموزش فرهنگ درست استفاده از فضای مجازی به فرزندان، افزود: والدین به دلیل عدم آگاهی از این تکنولوژی، فرزندان خود را در فضای مجازی تنها گذاشته اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با تاکید بر نقش معلمان در آموزش فرهنگ استفاده از فضای مجازی به دانش آموزان، تصریح کرد: ما باید به علم استفاده از فضای مجازی مسلح شویم.

مازندرانی خاطرنشان کرد: آسیب فضای مجازی آنجاست که افراد بدون هیچ مانعی می توانند با یکدیگر بی پرده ارتباط برقرار کنند و این آسیب با تقویت قدرت خودکنترلی افراد، کاهش خواهد یافت.

وی افزود: تقویت اخلاقیات، وجدان و اعتقادات نگهدارنده خوبی برای محفوظ ماندن از آسیب های فضای مجازی است.

وی با اشاره به تاثیرپذیری زیاد دانش آموزان از معلمان تاکید کرد: معلمان به عنوان سربازان خط مقدم مسائل فرهنگی می توانند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک فراوانی کنند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: