مدیرکل تعاون کار گلستان: جامعه کارگری در انتخابات حضور پررنگ تری داشته باشد.

مدیرکل تعاون کار گلستان: جامعه کارگری در انتخابات حضور پررنگ تری داشته باشد.

دکتر مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان در دیدار نوروزی با کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بر حضور پررنگ جامعه کارگری در انتخابات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی در دیدار نوروزی با اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان ضمن تبریک سال جدید گفت: نقش جامعه کارگری در ایجاد ثروت و رشد اقتصادی در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال نامگذاری شده است، بسیار تاثیرگذار، کلیدی و مهم خواهد بود.

وی افزود: تشکلات کارگری دارای پتانسیل عظیمی در جهت کمک به دولت برای پویایی اقتصادی هستند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: دلیل موفقیت یک سازمان، وجود اعضا و زیرمجموعه موفق آن است و توفیقات کسب شده مجموعه تعاون کار و رفاه به واسطه فعالیت های خوب و قابل تقدیر تشکلات، انجمن ها، تعاونی ها و اتحادیه ها می باشد.

وی با اشاره به موضوع انتخابات در سال جاری، تصریح کرد: جامعه کارگری باید حضور پررنگ تر، هوشمندانه تر و تاثیرگذارتری در انتخابات داشته باشد.

مازندرانی با تاکید بر شأن و منزلت بالای کارگران، بر نهادینه شدن ارزش تلاش نیروی کار در جامعه تاکید و عنوان کرد: نامگذاری یکی از میادین یا خیابان های شهر گرگان به نام کارگر کمترین اقدام در این راستا می باشد که جزء مطالبات ما از دستگاه های مسئول است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با اقدامات مثبتی که در سال های اخیر از سوی دولت صورت گرفته، امسال شاهد شکوفایی در اقتصاد کشور باشیم.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: