در نشست مدیرکل تعاون کار گلستان با اعضای هیئت مدیره اتاق تعاون مطرح شد: ایجاد اشتغال و توسعه پایدار با تاکید بر گسترش تعاونی های توسعه روستایی

در نشست مدیرکل تعاون کار گلستان با اعضای هیئت مدیره اتاق تعاون مطرح شد: ایجاد اشتغال و توسعه پایدار با تاکید بر گسترش تعاونی های توسعه روستایی

در نشست مشترک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان و اعضای هیئت مدیره اتاق تعاون استان بر ترویج و تشکیل تعاونی های روستایی در قالب تعاونی های توسعه روستایی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی در این نشست که اعضای هیئت مدیره اتاق تعاون استان حضور داشتند، اظهار کرد: تعاونی ها یکی از بخش های مهم اقتصاد کشور هستند و توانمندسازی این بخش، توانمند کردن اقتصاد کشور است.

وی با اشاره به اعتبارات مصوب در خصوص انجام فعالیت در مناطق روستایی، افزود: ترویج و تشکیل تعاونی های روستایی در قالب تعاونی های توسعه روستایی و ساماندهی مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک از جمله سیاست های بخش تعاون برای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار است.

مازندرانی بر آموزش تعاونی ها تاکید کرد و گفت: اتاق تعاون به عنوان یکی از مراکز برگزاری دوره های آموزشی برای تعاونی ها، بر افزایش کیفیت آموزش ها به ویژه تعاونی ها مشکل دار تلاش کند.

وی با اشاره به آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر خاطرنشان کرد: همه تعاونی ها و اتحادیه های واجد شرایط با ثبت نام در سامانه www.taavonibartar.ir در این جشنواره مشارکت فعال داشته باشند.

همچنین در این جلسه بر سرعت بخشیدن به پرونده های تعاونی ها در جلسات داوری و نیز انجام فعالیت های واگذار شده به اتاق تعاون بر اساس برنامه عملیاتی و برش شهرستانی تاکید شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: