نمایشگاه عکس حادثه معدن زمستان یورت گلستان برگزار می شود.

نمایشگاه عکس حادثه معدن زمستان یورت گلستان برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از برگزاری نمایشگاه عکس حادثه ناگوار انفجار معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر خبر داد و گفت: این نمایشگاه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی به نقل از ایرنا، سعید مازندرانی در گفتگو با خبرنگاران افزود: در این نمایشگاه که روز شنبه آینده (24تیر) در تهران گشایش می یابد، 43 اثر عکس روایتگر این حادثه تلخ و ناگوار خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: این قاب تصویرها که از زوایای مختلف این حادثه ناگوار را ثبت کرده و نتیجه تلاش عکاسان گلستانی در مدت 11روز امدادرسانی و نجات معدنکاران محبوس در زمستان یورت است، باحضور دکتر ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افتتاح خواهد شد.

وی؛ وزرای بهداشت و درمان و صنعت، معدن و تجارت، روسای سازمان مدیریت بحران، حوزه هنری و مدیرعامل ایرنا را از دیگر مهمانان این نمایشگاه بیان کرد.

مازندرانی تصریح کرد: در این نمایشگاه آثاری از عکاسان ایرنا، همشهری، گلشن مهر، شبستان، جام جم، مهر، ایسنا و نیز عکاسان آزاد ارائه می شود.

وی گفت که فعالیت این نمایشگاه ساعت 19 روز شنبه 24 تیر در در محل گالری هنری غربی برج میلاد آغاز می شود و علاقمندان می توانند تا 28 تیر از ساعت 8 صبح تا 20 جهت بازدید مراجعه نمایند.

این نمایشگاه از سوی کانون عکس حوزه هنری گلستان با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیریت بحران و روابط عمومی استانداری و اتاق بازرگانی و مدیرعامل معدن زمستان یورت برگزار می شود.

در پی حادثه انفجار و ریزش تونل شماره یک معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان که 13 اردیبهشت رخ داد، 43 معدنچی جان خود را از دست دادند و 79 نفر نیز مصدوم شدند.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: