امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و اداره کل زندان ها استان گلستان

امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و اداره کل زندان ها استان گلستان

تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و اداره کل زندان ها استان گلستان با محوریت ایجاد فرصت های شغلی و کمک به اشتغال زندانیان آزاد شده و خانواده آنان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، با حضور دکتر سعید مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و علیرضا رضوانی مدیرکل زندان ها استان تفاهم نامه همکاری مشترک دو دستگاه با موضوع ایجاد فرصت های شغلی و کمک به اشتغال زندانیان آزاد شده و خانواده آنان منعقد شد.

مازندرانی در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه این تفاهم نامه با هدف توانمندسازی مددجویان و کمک به بازاجتماعی نمودن و کاهش بازگشت آنان به زندان انجام شد، گفت: فراهم نمودن بستر فرهنگ کارآفرینی، ایجاد فرصت های شغلی، توسعه فعالیت آموزش های مهارتی و رفع نیازهای معیشتی خانواده زندانیان از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه می باشد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه، خدماتی از قبیل برخورداری از تسهیلات مشاغل خانگی، آموزش ایمنی و برگزاری دوره های درون کارگاهی و اولویت قرار دادن تخصیص منابع بانکی کم بهره به زندانیان و خانواده آنان ارائه خواهد شد.

مازندرانی اضافه کرد: همکاری در جهت حمایت از تشکیل تعاونی های زندانیان، معرفی به بنگاه های اقتصادی به منظور اشتغال برای زندانیان نیازمند و تخصیص سبد کالا به خانواده زندانیان نیازمند از دیگر اقدامات ما در اجرای این تفاهم نامه خواهد بود.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: