برنامه های هفته تعاون در گلستان اعلام شد.

برنامه های هفته تعاون در گلستان اعلام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان برنامه های هفته تعاون سال 1396 در استان گلستان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در گفت‎وگو با خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: برنامه‎های هفته تعاون از 11 شهریور آغاز و تا 17 شهریورماه جاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه روز اول با عنوان "تعاون و توسعه منطقه ای و روستایی" نام گذاری شده، تصریح کرد: حضور در برنامه تلوزیونی، نشست مدیران تعاونی های شهرستان ها با فرمانداران، افتتاحیه مسابقات فوتسال جام هفته تعاون و برگزاری مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع تعاون از برنامه های اولین روز هفته تعاون در استان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با اشاره به اینکه دومین روز از هفته تعاون به عنوان «تعاون و اشتغال بانوان» نام گرفته است، افزود: در این روز برنامه‎هایی نظیر نمایشگاه مشاغل خانگی و توانمندی‎های بانوان، برگزاری همایش با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، بازدید ترویجی کارآموزان فنی و حرفه‎ای و روسای ادارات از تعاونی‎های برتر پیش‎بینی شده است.

مازندرانی «تعاون، اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال» را عنوان سومین روز از هفته تعاون اعلام کرد و گفت: در این روز برگزاری نمایشگاه تولیدات شرکت‎های تعاونی صنایع دستی و برگزاری همایش و تعاون روستا را خواهیم داشت.

وی با اشاره به برنامه های چهارمین روز از هفته تعاون که به نام " تعاون، گسترش مشاغل خرد و خانگی" نامگذاری شده، گفت: برگزاری جشنواره تعاونی های برتر و دیدار تعاون گران برتر، اتحادیه ها، مجمع نمایندگان و دبیر اتاق تعاون با استاندار از برنامه های این روز است.

مازندرانی ادامه داد: افتتاح متمرکز طرح های تعاون استان در کلاله، برگزاری همایش تعاون توسعه کارآفرینی و اشتغال  و دیدار تعاون گران برتر، اتحادیه ها، مجمع نمایندگان و دبیر اتاق تعاون با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان از برنامه های پنجمین روز هفته تعاون با نام "تعاون، توسعه کارآفرینی و اشتغال" است.

مازندرانی با بیان اینکه ششمین روز هفته تعاون «تعاون، توسعه بازار و صادرات» نامگذاری شده است، افزود: در این روز نشست بانوان تعاونگر با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می‎شود افتتاح متمرکز طرح‎های تعاونی در شهرستان علی‎آباد کتول نیز جزو برنامه‎های این هفته است.

وی در پایان گفت: رژه تعاونی های حمل و نقل تاکسیرانی در سطح استان و حضور مدیران، کارکنان و تعاونگران در نماز جمعه در سطح استان از برنامه های جمعه 17 شهریور ماه و آخرین روز هفته تعاون که با عنوان "تعاون و ترویج کار جمعی" نامگذاری شده، است.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: