انتخاب آمار نامه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان به عنوان آمار نامه برتر

انتخاب آمار نامه اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان به عنوان آمار نامه برتر

آمارنامه استان گلستان در ردیف آمار نامه های برتر وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی گلستان، در ارزیابی سالانه آمارنامه های تولیدی استان ها، آمارنامه استان گلستان در ردیف آمارنامه های برتر در سطح کشور انتخاب و معرفی شد.

سید ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی طی پیامی از تلاش های کارگروه آمار نامه استان گلستان در تهیه و تدوین آمار نامه سال 1394 قدردانی کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

ضمن ابراز خرسندی از انتخاب آمارنامه سال 1394 استان گلستان در ردیف آمارنامه های برتر که مطابق با برنامه های وزارت متبوع و در راستای نهادینه شدن تولید آمار تدوین و منتشر شده است ، بدین وسیله از تلاش مجدانه و مثمرثمر جناب عالی و همکاران تان در کارگروه آمار نامه تشکر و قدردانی می نمایم .

توفیق روز افزون جناب عالی در تمام مراحل زندگی و استمرار خدمات ارزنده تان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دولت تدبیر و امید را از پیشگاه خداوند متعال خواستارم .

 

آمارنامه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان مشتمل بر هشت فصل، شامل اطلاعات و آمارهای مربوط به حوزه تعاون، روابط کار، جمعیت و نیروی انسانی، امور اجتماعی و فرهنگی، بودجه و منابع انسانی، رفاه اجتماعی، پولی و مالی و آموزش و پژوهش می باشد.

جهت مشاهده آمارنامه کلیک کنید.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: