صفحه نخست > اخبار استانی / ورزش کارگری > استقبال از قهرمانان والیبال ساحلی کارگران جهان در گرگان

استقبال از قهرمانان والیبال ساحلی کارگران جهان در گرگان


31-03-1396, 13:31. نويسنده: روابط عمومی

استقبال از قهرمانان والیبال ساحلی کارگران جهان در گرگان

مراسم استقبال از اعضای تیم والیبال ساحلی کارگران ایران در گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، تیم چشمه چینو گلستان که به عنوان تیم الف والیبال ساحلی کارگران ایران در مسابقات جهانی لتونی به مقام قهرمانی رسید، مورد استقبال مدیران و ورزش دوستان در گرگان قرار گرفت.

در این مراسم که دکتر سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان، خانواده های تیم والیبال ساحلی و علاقه مندان و ورزش دوستان استان حضور داشتند، با اهدای گل از ساحلی بازان کشورمان استقبال شد.

پنجمین دوره رقابت‌های المپیک ورزشی کارگران جهان در شهر ریگا در کشور لتونی برگزار شد که تیم چشمه چینو گلستان با عنوان تیم ملی (الف) کارگری ایران در رشته والیبال ساحلی با پیروزی بر تمامی رقیبان عنوان قهرمانی را به دست آورد.

تیم والیبال ساحلی یک ایران با پیروزی بر تیم‌های لتونی (۱)، لتونی (2)، فرانسه (۲) ، اتریش (۲) و فرانسه (1)، در مرحله نهایی این رشته با پیروزی بر روسیه قهرمان جهان شد.

تیم چشمه چینو گلستان با ترکیب یعقوب بیکی، ابراهیم سن سبیلی، عبدالله آذر و کمال قریشی به عنوان بازیکن، ابوالقاسم بیکی به عنوان مربی و محمد علی تجری به عنوان سرپرست در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

برای مشاهده گزارش تصویری مراسم استقبال از تیم والیبال ساحلی اینجا کلیک کنید.


بازگشت