همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد: تجلیل از خانواده شهید کریم تازیکه لمسکی

همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد: تجلیل از خانواده شهید کریم تازیکه لمسکی

همزمان با ایام عزاداری امام حسین ع و هفته دفاع مقدس، از خانواده معظم شهید کریم تازیکه لمسکی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، سعید مازندرانی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در حاشیه این دیدار ضمن اشاره به دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی گفت: مهمترین سرمایه این نظام همین خانواده های بابصیرت شهدا و ایثارگران هستند.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس ، دیدار و سرکشی و تجلیل از خانواده معظم شهدای دفاع مقدس است که به نوعی بتوانیم وفاداری خود به آرمان شهدا و ارادت به خانواده محترم این عزیزان را ثابت کنیم.

مازندرانی تاکید کرد: ايثار و شهادت، به عنوان يك فرهنگ متعالي در زمره ي عالي ترين مفاهيم الهي و نتيجه والاترين ارزش هايي مي باشد كه يك انسان متعهد مي تواند به آن مقام دست يابد.

وی خاطرنشان کرد: این فرهنگ يكي از غني ترين گنجينه هاي فرهنگ اسلامي و شيعي است كه جلوه هاي اعجاب انگيز آن در طول سالهاي انقلاب و دفاع مقدس به روشني آشكار شد و شگرف ترين و عظيم ترين صحنه هاي از خود گذشتگي انسان ها در آن تبلور پیدا کرد.

موسی بی باک نیز در این دیدار گفت: برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده باید این فرهنگ با جدیت در برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی مدنظر قرار گیرد.

وی تاکید کرد: تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس سه رویداد ارزشمند در جهت تبین و تبلیغ فرهنگ عاشورا است.

در پایان این دیدار از صبر و مجاهدت خانواده معظم شهید کریم تازیکه  لمسکی در طول سال های بعد از دفاع مقدس با اهدا لوح تقدیر و هدیه، تجلیل شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: