توسط اداره تعاون و کار گرگان انجام شد:اهدای بسته فرهنگی به شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان

توسط اداره تعاون و کار گرگان انجام شد:اهدای بسته فرهنگی به شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان

یک بسته فرهنگی شامل 10 چلد کتاب نفیس با موضوعات مختلف فرهنگی به شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان اهدا شد.

به گزارش روابط ، مو سی بی باک رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان در این رابطه گفت: توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در واحدهای کارگری  یک ضرورت انکارناپذیر می باشد.

بی باک به لزوم ارتقاء سطح علمی و ایجاد نشاط در جامعه کارگری اشاره کرد و گفت: اشاعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین کارگران و نهاد های تولیدی و صنعتی و افزایش آگاهی های عمومی و شغلی در بین کارگران و خانواده های آنها یکی از اهداف بسیار مهم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان است.

وی تاکید کرد: ایجاد انگیزه برای افزایش مطالعه، ارتقای سطح مطالعه مفید ،تجهیز کتابخانه ها، برگزاری نمایشگاه های کتاب و جذاب کردن کتابخانه ها از راههای ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه است.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان در ادامه بیان داشت: در همین راستا توسط این اداره  از ابتدای سال تاکنون دو نمایشگاه کتاب با موضوعات اقتصاد مقاومتی و فرهنگی و اجتماعی برگزار و ده ها عنوان کتاب نیز به واحدهای کارگری اهدا شده است.

بی باک در پایان افزود: باید زمینه های لازم جهت تحقق و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در قشر زحمتکش و شریف کارگر جامعه فراهم کنیم و ین را بدانیم اگر به مطالعه، کتاب و کتابخوانی توجه خاص شود این امر در داشتن جامعه ای سالم و پویا به ما کمک می کند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: