رییس اداره تعاون و کار گرگان: حمایت از تولیدات داخلی، اصل مهم اقتصاد مقاومتی است

رییس اداره تعاون و کار گرگان: حمایت از تولیدات داخلی، اصل مهم اقتصاد مقاومتی است

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان گفت: حمایت از تولیدات داخلی و بومی ، یک اصل مهم در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، موسی بی باک در دیدار با مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان گفت: تولیدات داخلی در کشور بسیار با کیفیت و دارای بازارپسندی مناسبی هستند که حمایت از آنها به رونق بخشیدن حوزه اقتصاد و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل،  کمک قابل توجهی می نماید.

بی باک افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های اقتصادی کشور ایجاد تحرک در بخش تولید می باشد و با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم احیای بخش تولید ، با تمام توان برای رسیدگی حل و فصل مشکلات و رفع موانع پیش‌ روی بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی شهرستان گرگان تلاش خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: کشور عزیزمان دارای مرزهای گسترده و منابع بسیار زیاد خدادای و مردمانی باخدا، متحد و استوار می باشد که این مهم نمی گذارد تحریم‌ها  خلل مهمی در اقتصاد ما ایجاد کنند.

بی باک تصریح کرد: بحث اعتلای تولید، ترویج فرهنگ کار مناسب و تربیت نیروی کار توانمند از موارد بسیار مهمی است که سرلوحه فعالیتهای ما باید باشد.

وی خاطرنشان کرد: با مشارکت جدی شرکای اجتماعی و واحدهای کارگری روابط بین کارگر و کارفرما ، روز به روز بهتر خواهد شد که این مهم زمینه ساز حفظ و ایجاد اشتغال می باشد.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان در ادامه به انجام فعالیتهای فرهنگی در واحهای کارگری اشاره کرد و گفت: انجام برنامه های غنی فرهنگی در شرکتها و کارخانجات شهرستان به  حفظ بنیان و سلامت خانواده و افزایش نشاط خانوادگی مؤثر خواهد بود.

وی بیان داشت:  آموزش هایی نظیر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی ، مهارتهای زندگی، تحکیم بنیان خانواده، پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر، پیشگیری از طلاق ویژه کارگران و مدیران واحدهای تولیدی  از جمله مواردی است که اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان در جهت پیگیری و اجرای آن ، اهتمام ویژه ای دارد.

بی باک اظهار داشت: تا کنون 500 نفر ساعت کارگاه های آموزشی مختلف در واحدهای کارگری گرگان برگزار شده و همچنین تعداد 135 نفر کارگر در شهرستان از امکانات رفاهی و ورزشی کارگری نظیر استخر، مهمان سرا، سالن ورزشی و ... بهره مند شدند.

لازم به ذکر است که در پایان این دیدار یک بسته فرهنگی شامل 10 چلد کتاب نفیس با موضوعات مختلف فرهنگی از سوی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان به شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان اهدا شد.

رییس اداره تعاون و کار گرگان: حمایت از تولیدات داخلی، اصل مهم اقتصاد مقاومتی است


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: