اسامی قبول شدگان دوره های عمومی ایمنی شهریور 96 مرکز تحقیقات کار گلستان اعلام شد

اسامی قبول شدگان آزمون دوره ایمنی عمومی شهریور 96 استان گلستان اعلام شد .

به گزارش روابط عمومی، عبدالقادر کاظمی رییس گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار شمال کشور با اعلام این خبر افزود : این دوره های آموزشی در مردادماه امسال  در شهرهای گرگان، علی آبادکتول و گنبدبرگزار شد.

کاظمی تصریح کرد: این دوره ها جهت معرفی افراد به عنوان مسئولین ایمنی توسط کارفرمایان و نظام مهندسی استان ، برگزار شد.

لازم به ذکراست قبول شدگان در این دوره میتوانند پس از دریافت گواهینامه آموزشی جهت ثبت نام در دوره شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک از طریق انجمن صنفی مسئولین ایمنی گرگان اقدام و پس از قبولی در آزمون نسبت به دریافت صلاحیت مسئولین ایمنی کارگاه ها از طریق  اداره بازرسی کار اقدام نمایند.

 فهرست اسامی قبول شدگان به شرح ذیل می باشد :

از تاریخ : 04/06/96   تا تاریخ:  05/06/96—گروه 1 -گرگان

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

دانیال عسگری

9

محمدزمان دنکو

2

هادی شاهینی

10

سروش سعیدی

3

میلاد وردان

11

فهیمه جمال لیوانی

4

محسن کاغذلو

12

محدثه رمضان پور شموشکی

5

سیامک عمرانی

13

حسام الدین قزاق

6

امیر جرجانی

14

مهران کابلی کفشگیری

7

محمدحسن بیکی

15

آرش جرجانی

8

معاذ محمدی

16

 

 

از تاریخ : 05/06/96   تا تاریخ:  06/06/96—گروه2 -گرگان

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

محمدحسین قاسمی

9

بهروز عزیزی

2

مجید اکبری

10

علی قرائیان

3

آرزو جهان تیغ

11

امین کاظمی

4

صالح طاهری نسب

12

امیررضا نجاتی

5

معین قاسمی

13

امیرعباس زمانی

6

مجید رستمی

14

سیدمحمد شاهینی

7

ادریس ملک نیا

15

مریم خورشیدی

8

علی غلامی

 

 

 

از تاریخ : 06/06/96   تا تاریخ:  07/06/96— گروه3- علی آباد

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

سعید واحدی

10

مریم دیلم کتولی

2

محمدرضا شکی

11

ابوذر اسفندیاری پور

3

میلاد پلنگی کتولی

12

سودابه نظری کتولی

4

محسن خواجه

13

ابراهیم نوروزی

5

محمود اشرفی

14

سیدمحسن سیدکتولی

6

عفت مختاریان

15

حمیدرضا رستم زاده

7

سیدجعفر میردیلمی

16

محمدرضا بهرامی

8

محسن انگشت باف

17

حسن معقولی

9

ابراهیم مزیدی

18

محمدجواد شیرنگی

 

از تاریخ : 07/06/96   تا تاریخ:  08/06/96-گروه4-گرگان

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

ابوالفضل رئیسی

11

حسن سینه سپهر

2

محمد پارسایی

12

سلطانعلی قره سفلو

3

فروزان جامی

13

حامد عباسی

4

پویان اسلامی

14

امین باقری

5

امیر محمدمرادی

15

جواد شوره ئی

6

حسین مسعودی

16

نعمت اله یعقوبی

7

عباس واثقی

17

آرمین قاسمی

8

محمدامین امیر لطیفی

18

علی پهلوانی

9

منیره خلیلی

19

شهاب الدین سعیدی

10

جابر تجری

20

سلمان طوسی خورشیدی

 

از تاریخ : 20/06/96   تا تاریخ:  21/06/96—گروه 5-گرگان

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

صدیقه مظفری

12

مهدی شاهینی

2

صفر کاویان

13

علیرضا ایزدپناه

3

عطیه بادی

14

حافظ جرجانی

4

حامد زرگری

15

احسان آریایی نژاد

5

مصطفی شاکری

16

برات اله کریمی نژاد

6

افروز بادی

17

ابوالفضل کردی

7

فاطمه مقصودلونژاد

18

محمدعلی تجری

8

صاحبه مزرعی

19

محمدرضا بهروش

9

سعید مزیدی

20

عمار کر

10

رضا قزل سفلو

21

فرزان نوری

11

مجید شاکری

 

 

 

از تاریخ : 19/06/96   تا تاریخ:  20/06/96—گروه6-گنبد

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

سمیه پایدار

10

صادق مختومی

2

ابراهیم رستمی

11

امان محمد اونق

3

ابراهیم ایگدرآتابای

12

مجتبی فرزادیان

4

عبدالکریم مهری

13

کمال الدین اونق

5

علی عرفانیان

14

عبدالهادی سخی

6

عبدالهادی تکه

15

عافیه هیوه چی

7

احسان کوچکی

16

عبدالصالح کوچک نژاد

8

عبدالحمید قاضلی کر

17

بهرام پورقاز

9

وحید میرزایی

18

بهنام غلامیان

 

از تاریخ : 21/06/96   تا تاریخ:  22/06/96—گروه7-گنبد

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

فائزه خلیقی

9

سیدمفید حسینی

2

رحمان دلاور

10

کیومرث گوهری

3

رضا پارسافر

11

محمد امیری

4

محمد یازرلو

12

شاپور آذین

5

مسعود پدری

13

کمال الدین احمدپور

6

محمد شادی

14

مهناز گلدیانی

7

اسلام خرمالی

15

یوسف خرمالی

8

عبدالباسط ایگدرپور

 

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: