مشارکت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در ويدئو كنفرانس بررسي روند اجراي تفاهم نامه همكاري سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اتاق اصناف کشور

مشارکت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در ويدئو كنفرانس بررسي روند اجراي تفاهم نامه همكاري سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اتاق اصناف کشور

در پی انعقاد تفاهمنامه همکاری آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای با اتاق اصناف کشور ویدئو کنفرانس کشوری به منظور اجرایی شدن مفاد تفاهمنامه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، ابوالفضل تیرانداز به همراه معاونت آموزش و پژوهش ، رییس آموزش این اداره کل، در ويدئو كنفرانسی که از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور بررسي مسائل پيش رو در اجراي تفاهم نامه همكاري با اتاق اصناف کشور ، به اجرا درآمد، به همراه نمایندگان اتاق اصناف گلستان آقای خلیلی و خانم یساقی حضور و مشارکت داشت.

این ویدئو کنفرانس با حضور سيدعلي موسوي معاون آموزش سازمان، حسن عزیزی مديركل دفتر راهبري اجراي آموزش سازمان ، مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور و نمایندگان اتاق اصناف کشور آقایان فقیهی و عوض پور برگزار شد.

علي موسوي، معاون آموزش اين سازمان با اشاره به اهداف انعقاد تفاهم نامه‌ها، بيان داشت: يكي از موثرترين راهكارها براي تعامل با محيط و بازار كار همکاری با بخش های مختلف از طریق انعقاد تفاهم نامه های مشترک است.

معاون آموزش سازمان پس از آن با اشاره به حوزه ی کاری اتاق اصناف  گفت: يكي از مهم‌ترين اهداف دنبال شده در اين تفاهم نامه که به دنبال تعامل طرفین ایجاد میشود اشتغالزایی و اثر بخشی به آموزش های مهارتی است.

در ادامه عزیزی مدیر کل دفتر راهبري اجراي آموزش سازمان با اشاره به همکاری های نظام مند دو سازمان افزود : در گذشته شاهد تعامل خوبی با اتاق اصناف بودیم و امید داریم در این تفاهمنامه به همت روسای اتاق اصناف و سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ، تجربه خوب گذشته تکرار شود .

خلیلی نماینده اتاق اصناف گلستان دراین ویدئو کنفرانس افزود : با توجه به نامگذاری سال 1396 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی تولید-اشتغال امید داریم این تفاهمنامه پیامد های خوبی را برای طرفین به دنبال داشته باشد.

وی گفت : اتاق اصناف همواره حامی آموزش و نتایج مطلوب و ماندگار آن است و برای نیروی کار آموزش دیده احترام قایل است .

وی با اشاره به طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی افزود : این طرح بسیار می تواند به اشتغالزایی کشور کمک کند و پیشنهاد میشود برای رسیدن به نتایج بهتر، در خصوص بیمه ها از بیمه های ارزان قیمت تری استفاده شود .

خلیلی خاطر نشان کرد: به عنوان پیشنهاد و رفع موانع در جهت عملی کردن تفاهمنامه منعقد شده پیشنهاد اصلاح قوانین کار و تامین اجتماعی مورد نظر است .

در ادامه نمایندگان ادارات كل آموزش فني و حرفه اي و نمایندگان اتاق اصناف در استان‌ها ضمن نقد و بررسی وضعیت موجود به بيان نقطه نظرات و پیشنهادات عملیاتی در خصوص تفاهمنامه و توسعه همکاری های مشترک پرداختند.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: