مدیرکل بیمه سلامت گلستان: بیش‌از 1400 بیمار خاص در گلستان از خدمات رایگان بهره‎مند می‎شوند

مدیرکل بیمه سلامت گلستان: بیش‌از 1400 بیمار خاص در گلستان از خدمات رایگان بهره‎مند می‎شوند

سیدمحمد حسینی ظهر امروز در هشتمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت، اظهار کرد: اداره‌کل بیمه سلامت 105 نیرو دارد، یک میلیون و 368 هزار و 680 نفر معادل 72 درصد زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه 15 درصد از طریق بیمه همگانی خدمات دریافت می‎کنند، تصریح کرد: بیشترین بیمه شدگان در شهرستان‎های گرگان و گنبدکاووس و کمترین بیمه‎شدگان در شهرستان گمیشان با 2.3 درصد پوشش از خدمات بهره‎مند می‎شوند.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان از ارائه خدمات بیمه‎ای به اتباع خارجی خبر داد و گفت: 456 نفر از اقشار آسیب‎پذیر، 207 نفر از اقشار غیرآسیب‎پذیر که در مجموع به 609 نفر خدمات بیمه‎ای توسط بیمه سلامت ارائه شده است.

حسینی افزود: 14 دفتر خدمات پیشخوان دولت و شش نمایندگی اداره‌کل به مردم خدمات می‎دهند، ماهانه در استان گلستان 2 میلیارد و 800 میلیون تومان درآمد جمع‎آوری می‎شود.

وی در خصوص مؤسسات بیمه طرف قرارداد، بیان داشت: یک‎هزار و 33 مؤسسه طرف قرارداد با بیمه سلامت هستند که 92 درصد مؤسسات را شامل می‎شود.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان گفت: مراجعه بیماران برای استفاده از خدمات سرپایی و بستری در سال 1392 ماهانه به تعداد 365 هزار نفر بوده است.

حسینی افزود: در سال 1393 مراجعه بیماران ماهانه برای استفاده از خدمات به 387 هزار نفر افزایش پیدا کرد و در شش ماهه سال جاری نیز بار مراجعات به 416 هزار مورد افزایش پیدا کرد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: