صفحه نخست > اخبار شورای هماهنگی > بمناسبت هفته دولت افتتاح شد: کارگاه آموزشی صنایع چوب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرترکمن

بمناسبت هفته دولت افتتاح شد: کارگاه آموزشی صنایع چوب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرترکمن


9-06-1396, 09:43. نويسنده: faniherfei

بمناسبت هفته دولت افتتاح شد: کارگاه آموزشی صنایع چوب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرترکمن

بمناسبت هفته دولت و در سال "اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال" باحضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، فرماندار و روسای ادارات شهرستان بندرترکمن کارگاه آموزش صنایع چوب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بندرترکمن، سید علیرضا حسینی طلب مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در این افتتاحیه گفت: این کارگاه با هدف ایجاد فرصت شغلی برای افراد کارجو و تنوع بخشیدن به دوره های مهارتی صورت پذیرفته و امیدوارم مردم شهرستان بندرترکمن این فرصت را مغتنم شمرده و با حضور در مراکز آموزش فنی و حرفه ای مهارت های مناسب نیاز شهرستان خود را آموزش ببینند تا بتوانند برای خود ایجاد شغل نمایند.

در ادامه فیروزی فرماندار شهرستان بندرترکمن ضمن اظهار خرسندی از ایجاد کارگاه صنایع چوب اعلام کرد: این کارگاه جزء نیازهای آموزشی منطقه ی ویژه شهرستان بوده و من امیدوارم که مردم شهرستان بتوانند از این فرصت به وجود آمده به نحو مطلوب استفاده کنند.

در پایان خدانظری رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بندرترکمن بیان کرد: در این کارگاه آموزش حرفه های متفاوت معرق کاری ، منبت کاری، کابینت سازی ، مبل سازی و... راه اندازی خواهد شد و مردم و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان از این امکان به وجود آمده استفاده و مهارتی را یاد گرفته و ایجاد شغل نمایند.

 


بازگشت