صفحه نخست > اخبار شورای هماهنگی > برگزاری کارگاه آموزشی" رعایت نکات ایمنی بهداشتی و زیست محیطی در معادن زیرزمینی" برای کارگران معدن ذغال سنگ مینودشت

برگزاری کارگاه آموزشی" رعایت نکات ایمنی بهداشتی و زیست محیطی در معادن زیرزمینی" برای کارگران معدن ذغال سنگ مینودشت


16-06-1396, 12:49. نويسنده: faniherfei

برگزاری کارگاه آموزشی" رعایت نکات ایمنی بهداشتی و زیست محیطی در معادن زیرزمینی" برای کارگران معدن ذغال سنگ مینودشت

کارگاه آموزشی" رعایت نکات ایمنی بهداشتی و زیست محیطی در معادن زیرزمینی" برای کارگران معدن ذغال سنگ مینودشت توسط مرکز آموزش فنی وحرفه ای مینودشت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مینودشت ،  ممشلی رییس مرکز افزود : در 6ماهه اول سالجاری تعداد30نفراز کارگران معدن زغال سنگ تخت از اموزشهای فنی و حرفه ای مینودشت برخوردار شدند

وی افزود : در همین راستا دوره های آموزشی ایمنی با هدف اشاعه فرهنگ ایمنی و ارتقاء سلامت کارگران و فراهم کردن محیط کاری ایمن و اجرای آن در کارخانجات و صنایع از برنامه های این مرکز می باشد. بدین منظورکار گران معدن زغال سنگ در دوره آموزشی ایمنی بهداشتی و زیست محیطی در معادن زیرزمینی شرکت نموده اند که بعد از اتمام دوره تاییدیه حضور در کلاس برای آنان صادر گردید.

لازم به ذکر است این دوره بر اساس تفاهم نامه با سازمان نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و پیروجلسه با مسئولین معدن ذغال سنگ مینودشت  برگزار گردید.

 

 


بازگشت